COFFEETOYS : KAHVE HAKKINDA HER ŞEY

ANA SAYFA » KATEGORİLER » Kahve Makineleri » Endüstriyel Full Otomatik Kahve Makineleri » FRANKE A400 Full Otomatik Kahve Makinesi

FRANKE A400
  • FRANKE A400
  • FRANKE A400
  • FRANKE A400
  • FRANKE A400
  • FRANKE A400

FRANKE A400 Full Otomatik Kahve Makinesi

Kategori : Endüstriyel Full Otomatik Kahve Makineleri

FRANKE
Fiyat Sorunuz

WHATSAPP TELEFON +90 (216) 471 5364

Franke Tam Otomatik Kahve Makinesi

Süper otomatik Franke A400, olağanüstü kahve servis eden işletmeler için otomasyonun ne kadar hayati olduğunu gösteriyor. Yenilikçi İsviçre teknolojisiyle geliştirilen A400, espresso içeceklerini tek bir tuşla yaparak, hayal edilebilecek en kullanıcı dostu işlemi ve verimlilik oranını yaratır. Makine, günün sonunda akıllı bir CleanMaster programıyla kendi kendisini temizleyerek, çalışanlarınızın ve sizin enerjinizi üretkenliğe ayırmanıza olanak sağlar.

 

Full otomatik kahve makinesi modelleri için detaylı bilgi alabilirsiniz

 

A400 FM CM, süper otomatik espresso makinesinde daha önce hiç görülmemiş bir kalite sunuyor.

 

Franke, kullanıcıya en iyi kahve dükkanlarının yüksek standartlarına uygun sonuçlar sağlayabilmesi için bu makineyi ön infüzyon ve FoamMaster teknolojisi ile tasarladı. Çok çeşitli müşteri ve çalışanların ihtiyaçlarını karşılayabilen A400, yüksek çeşitlilikteki müşterilerin ve çalışanların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilen sıcak veya soğuk süt, demlenmiş kahve ve daha fazlasını sunabilen bir dizi özelleştirilmiş içecek seçeneği sağlayabilir.

 

Franke kahve makinesi, kahve dünyasına gerçek bir değişim getiriyor.

 

Bu şirket, gerçek yeniliği ateşlemek için kahve ekipmanına taze bir dönüş getirmeye odaklanıyor.

Esnek ve yüksek performanslı A400, kalite konusunda itibar kazanmanıza yardımcı olacak pratik bir yatırımdır.

A400 ile artık her işletme en iyi kahvenin tadını çıkarabilir.

Nerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın:

misafirlerinize iyisini sunun.

 

Ana Özellikler:

8 İnç Dokunmatik Ekran

Kullanıcılar, iki çalışma modu ve programlanabilirlik ile tamamlanan son derece görünür ve sezgisel dokunmatik ekran ile resimlere göre içecekler seçerler. Ayrıca ekranı, satışları artırmak için özel görüntüleri ve reklam mesajlarını gösterecek şekilde de ayarlayabilirsiniz.

 

İki Farklı Öğütme Kademeli Seramik Öğütücü

Anında öğütülüp çıkarılması için A400'e farklı kahve türleri ekleyin. Sunumlarınızı normal, kafeinsiz ve özel kahvenin herhangi bir kombinasyonu ile uyarlayın.

 

Ön Demleme

Ön demleme yöntemi, her espressoda dengeli bir lezzet ve ekstraksiyon elde edilmesini sağlar.

 

FoamMaster Sistemi

Bu sistem köpüklü süte inanılmaz derecede kremsi bir doku verir. Bunun yanında, kullanıcının sonuçları control etmesine ve özgün içecek kombinasyonları oluşturmasına olanak sağlamak için hem sıcak hem de soğuk içecekler için bir dizi süt köpüğü seçeneği sunar.

 

Çıkarılabilir Demleme Ünitesi

Tek seferde özel kahve, espresso ve büyük fincanlar veya birden fazla fincan kahve yapmak için herhangi bir özel alet kullanmadan demleme ünitesini değiştirin.

 

Ayarlanabilir İçecek Musluğu

Daha büyük bardaklara uyması için, içecek musluğunun yüksekliğini 88 ila 180 mm arasında değiştirin. Farklı fincan boyutlarına sahip kahve dükkanları ve kahve kupalarını dolduran ofis çalışanları için mükemmeldir.

 

CleanMaster Sistemi

Franke tam otomatik kahve makinesi ile otomatik süt temizleme sistemi (entegre temizleme kartuşu ile) HACCP hijyen standartlarına uygundur.

 

Süt Tozu Veya Kakao İçin 1 Adet Toz Haznesi

İçecekleri, iş gereksinimlerinize uygun bir şekilde hazırlamak için içecek sistemine kakao tozu ve uzun raf ömürlü süt tozu ekleyin.

 

İsteğe Bağlı Demlenmiş Kahve

Dilerseniz, A400'ünüzü taze demlenmiş kahve yapmak için ayarlayabilirsiniz. Makine, filtre kahveyi taker taker yaparak kalıcı bir kalite sağlar ve tüm kahve haznelerinin israfını azaltır.

Sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Captcha

2024. Copyright © COFFEE TOYS

Avinga | SiteMap